Layer 2 Upravljani Ethernet stikalo 24 vrat

Layer 2 Upravljani Ethernet stikalo 24 vrat

STES2026 je Ethernet stikalo s strežnikom 2, ki ponuja 24 Ethernet priključkov 10 / 100Base-Tx, plus 2 10 / 100Base-FX vlakna ali 2 10/100 / 1000Base-Tx ethernet ali 2-giga bitna vrata. pristanišče.

Chat Now
Podrobnosti izdelka

STES2026 24X2G Layer 2 stikalo Opis:

Serija STES2026 je linija inteligentnih stikal Ethernet 2, ki zagotavljajo do 24 samodejnih zaznavanj

10/100 Ethernet pristanišč, skupaj z 2 gigabitne povezave. Obstaja skupno 26 pristanišč, ki so uporabni za to stikalo. Njegova

gigabitne razširitvene reže lahko uporabite za 2 gigabitni SFP vlaken, 2 gigabitni SFP baker ali 1 gigabitni SFP vlaken plus 1 gigabitni SFP baker. Razširitvene reže stikalnega sloja STES2026 2 so lahko tudi 10 / 100Base-FX, enokomponentni ali dvovrstični, enojni ali dvojni moduli optičnih vlaken 1X9.


Lastnosti:

> Visoka preklopna zmogljivost in stikalo za hitrost 2

> Preklopna zmogljivost do 8,8 / 17,6 Gbps;

> Posredovanje do 6.6 / 13.2 Mbps;

> Podpora z mehkim zlaganjem, lahko ip naslov upravljate za stack 26 STS2026 stikalo

> Stikanje v načinu Store in naprej

> Podpora VLan na osnovi vrat in IEEE 802.1Q VLan

> Podpora 64 VLan skupin, 4K VLan ID

> Podpora prednostnim čakalom IEEE 802.1P QOS 4

> Podpira IEEE 802.1D protokol protokola

> Podpora za IEEE 802.1w (hitra spajanja drevesa)

> Podpira IGMP snooping

> Podpora zrcalnega porta

> Združevanje povezav podpore (IEEE 802.3ad)

> Podpora za nadzor pretoka IEEE 802.3x> Podpora za nadzor toka IEEE 802.3x

> Podpora za pristnost pristanišč (IEEE 802.1X)

> Podpora SNMP V1, V2, V3

> Podpora RADIUS Client

> Podpora 4 skupine RMON

> Podpora FTP, TPTP, spletno upravljanje


Izboljšana funkcionalnost vrat

> Podpora za samodejna pogajanja IEEE 802.3x in samodalibracijo MDI / MDIX v vseh vratih;

> Podpora za priklop portov IEEE 802.3ad v vseh vratih.


Inteligenten QoS

> Razvrstitev večslojnih pretokov in obdelava toka;

> Neodvisni paketni filtri na vsakem pristanišču za inteligentno diferenciacijo tokov aplikacij;

> Uporabniško opredeljena pravila za klasifikacijo pretoka na več ravneh;

> Podpora za klasifikacijo pretoka do 1K;

> Podpora za kodno točko IEEE 802.1p in DiffServ;

> Podpora za razvrstitev pretoka inteligentne plasti 2-7.


Celovite varnostne politike

> Skladnost z IEEE 802.1x;

> Podpora za več pravil ACL filtriranja za zagotovitev nadzorovanega dostopa do omrežja.


Inteligentno upravljanje omrežja

> Podpora platformi za upravljanje omrežja EasyView;


Specifikacije:


Opis funkcije

STES2026

Sistem

Pristanišča

24 vmesnikov Ethernet vmesnikov 10 / 100Base-TX

Razširitvene reže

2

Zmogljivost

Preklopna zmogljivost / pasovna širina hrbtne plošče

8.8

Hitrost posredovanja paketov

6,6 Mpps

Kapaciteta MAC naslova

14K

Funkcionalnost pristanišča

Samodejna pogajanja

Ja

Nastavitev dupleksa

Ja

Nastavitev hitrosti

Ja

Nadzor pretoka: povratni tlak

Ja

Nadzor toka. : IEEE 802.3x

Ja

IEEE 802.1q VLAN

Ja

Združevanje pristanišč

Ja

Port Mirroring

Ja

IGMP Snooping

Ja

MAC / Port Binding

Ja

Upravljanje

Upravljanje konfiguracije preko vrat konzole

Ja

Upravljanje konfiguracije Telnet

Ja

Upravljanje spletnega konfiguracije

Ja

Zapisi za ukaze

Ja

Shranjevanje in obnova konfiguracije

Ja

Povratna ukazna vrstica

Ja

SNMP

Ja

Trace Route

Ja

Nalaganje datotek konfiguracije

Ja

Prenos OS

Ja

SYSLOG

Ja

IEEE 802.1x

Ja

Radius Client

Ja

Strojna oprema

Fizične dimenzije (W * D * H)

440mm * 208mm * 44,5 mm

Utež

<= 4="">

Varnostni predpisi

UL 1950 / CSA 22.2 Št. 950

EM združljivost

FCC del 15, poddel J, razred A

Emisije

VCCI razred A ITE

Delovna temperatura

0 ℃ ~ 40 ℃

Vlažnost delovanja

5% do 95% brez kondenzacije

Temperatura shranjevanja

40 ℃ ~ 70 ℃

Napajanje

100VAC ~ 240VAC, 47 ~ 63Hz

Poraba energije

<>

Kartice za razširitev


SP-GSX-A


SP-GLX-A


SP-GTX-A


Informacije o naročilu


Model

Opis

Moč

STES2026

24 (10/100 / 1000M Base-T) + 2 (raztezne reže)

AC 220V

SP-GSX-A

1000Base-SX, optični modul, GE-multimode-850nm, 550meter, LC

SP-GLX-A

1000Base-LX, optični modul, GE-multimode-1310nm, 10km, LC

SP-GTX-A

10/100 / 1000Base-TX

SP-FSM-A

Modul 100Base-FX, SC, Multi-mode, 2 km

SP-FLM-A

100Base-FX modul, SC, Single-mode, 40km


Hot Tags: sloj 2 upravljano ethernet stikalo 24 pristanišč, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarni, kupujejo, poceni, v razsutem stanju, cenik, nizka cena
Sorodni izdelki
Povpraševanje