Layer 3 Gigabit Switch 24 priključkov

Layer 3 Gigabit Switch 24 priključkov

STCS5024TF je stikalo 3 gigabitnega ethernetnega stikala, ki ponuja 24 Gigabit Ethernet priključkov in 4 gigabitne SFP reže za optična vlakna. Je inteligentno večplastno varnostno stikalo, ki je posebej zasnovano za aplikacije visoke gigabitne omrežne varnosti.

Chat Now
Podrobnosti izdelka

STCS5024TF 24 Port 10/100/1000 Base-T + 4 Port Gigabit SFP Layer 3 Gigabit Switch Opis:

Varnostno inteligentno večstopenjsko stikalo STCS5024 je stikalo nove generacije za varnost omrežja. Ponuja več-storitvene in visoke zmogljivosti. Z veliko zmogljivostjo in visoko zmogljivim preklopom nudi tudi napredne varnostne funkcije. To je možnost premije za nadzor dostopa do konvergenčnega sloja za manjše ali srednje velike MAN ali stikalo za dostop za uporabnike podjetja.


Napredna varnost :

Danes se Network sooča z vsemi vrstami varnostnih groženj, skrivnostnih uhajanj in napadov. Večstransko stikalo varnostnega inteligentnega STCS5024TF je opremljeno z naprednimi varnostnimi funkcijami, ki zagotavljajo varno delovanje omrežja. Podpira celovite politike za nadzor dostopa ACL, vključno z: ACL, IP protokol (TCP / UDP) na podlagi ACL, ACL temelji na številu vrat TCP, na osnovi številk vrat UDP in ACL na podlagi časa; Lahko identificira pravne terminale z omejenim VLAN-IP-MAC; podpira protokol za nadzor dostopa do uporabnika 802.1x, zagotavlja učinkovitejši nadzor uporabniških vrat kot tradicionalna metoda; Funkcija omejitve naslova MAC naslova lahko nadzoruje številko gostitelja, ki dostopa do določenega pristanišča;

Podpira PVLAN, ponuja strogo ločevanje vrat v okviru 802.1Q VLAN, zagotavlja visoko varnost prek storitve

operacija; Patentirana tehnika zaščite procesorja preverja in filtrira podatke, poslane CPU-ju, da bi se izognili zlonamernim napadom; Več avtentikacij za protokole, kot so RIP, OSPF itd. (Preverjanje pristnosti navadnega besedila,

Preverjanje pristnosti MD5) za zagotovitev nadzorovanja poti in omrežne topologije, ki ponujajo večjo varnost;


Prilagodljiv QOS

Večstopenjsko stikalo STCS5024TF podpira inteligentni QoS, ki ustreza visoki kakovosti

glasovne, video in druge multimedijske storitve v realnem času:

Prednost, ki temelji na IEEE802.1P označenih informacijah in klasifikaciji pretoka toka;

Podpira večplastne CoS in ToS, ki temelji na pretoku, da bi zadostili zahtevam multimedijskih storitev v realnem času, kot je video konferenca; Samopripravljena pravila večplastnega pretoka tokov z 1024 pravilniki toka, podprtimi v eni napravi; 8 prednostnih čakalnih vrst, ki jih podpira na pristanišče, s preprečevanjem prezasedenosti in oblikovanjem pretoka;


Podpora celovite usmerjevalne poti

Večstopenjsko stikalo STCS5024TF podpira bogato skupino usmerjevalne tehnologije, ki pokriva skoraj vse obstoječe obstoječe tehnologije usmerjanja.

Podpira enosmerne usmerjevalne protokole: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, statično usmerjanje;

Podpira multicast usmerjevalne protokole: IGMP, PIM-SM;

Podpira redundančni varnostni protokol: VRRP.

Priročno vzdrževanje in nadzor

Podpira NM metode, kot so SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Podpira BOOTP, TFTP in FTP za hitro nadgrajevanje programske opreme.


Specifikacije:


Model NO

STCS5024TF

> Sistem

Številka vrat

24 10/100 / 1000Base-T vmesnikov; 4 Gigabit SFP COMBO

Preklopna zmogljivost

48G

Sposobnost prenosa paketa

> 35,7Mpps

Poraba energije

<>

> Osnovna učinkovitost

Tabela naslovov MAC

32K

Navodila za usmerjanje tabele

8K

Zmogljivost puferja

Shared 32M

Način posredovanja

Trgovina in naprej

> Nadzor omrežja in pretoka

PVLAN

Ja

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 prednostnih vrst na pristanišče; oblikovanje pretoka in bogati načini načrtovanja

Metode Dispatching Queue

WRR, SP, WRR + SP

Konvergenca pristanišč

FE, konvergenca pristanišč GE; največ 32 skupin z 8 pristanišči na skupino

Protokoli usmerjanja

Unicast

Statično usmerjanje, RIP V1 / V2, OSPF V2,

Multicast

IGMP, PIM-SM,

Politično usmerjanje

Ja

Število usmerjevalnih vmesnikov

512

Varnostna funkcija

802.1X

Ja

Spletni portal

Ja

ACL

1K

Omejitev MAC naslova

Ja

Oddajanje Stromovega oddajanja

Ja

Zaščita procesorja

Ja

Omejitev hitrosti pristanišča

8K granularnosti

Upravljalne funkcije

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1,2,3,9

HTTP

Ja

CLI

Ja

Dimenzija (L * W * H)

443mm × 360mm × 44,5mm

443mm × 280mm × 66,7mm

Delovno okolje

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% brez kondenzacije

Utež

<6,5>


Informacije o naročilu:


Model

Opis

Moč

STCS5024TF

24 vrat Gigabit TX vmesniki, 4-polna Gigabitna SFP reža

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP modul-GE-100 metrov -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP optični modul-GE-multimode-850nm-550meter-LC optični priključek-3.3V

SP-GLX (SFP)

SFP optični modul-GE enojni način-1310nm-10 km-LC optični priključek-3.3v



Hot Tags: sloj 3 gigabit stikala 24 vrat, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, kupujejo, poceni, v razsutem stanju, cenik, nizka cena
Sorodni izdelki
Povpraševanje