24 + 2 optična stikala

24 + 2 optična stikala

STE-32B-X3X1 je stikalo optičnega vlakna, ki ponuja 2 10 / 100Base-Fx vlakna vrata, plus 24 10 / 100Base-Tx ethernet ports.Its prenosna razdalja je lahko od 2Km do 120km.

Chat Now
Podrobnosti izdelka

STE-32B-X3X1 stikalo iz optičnih vlaken in bakrenih optičnih vlaken 24X2 Opis:

STE-32B-X3X1 je nepovezano hitro stikalo za hitro povezavo, ki ponuja 24 10 / 100mbps Tx, skupaj z 2

10 / 100Base-Fx optična vrata. Sprejema 1X9 optične transformatorje, ki podpirajo Multimode ali Single mode

dvojno vlakno, dvosmerno eno vlakno. Prenosna razdalja je lahko od 2Km MM vlakna do 120Km SM

vlakno. Na zahtevo po meri je stikalo za vlakna 24X2 lahko s konektorji SC ali ST. Po želji lahko stikalo za vlakna 24X2 vnaprej konfigurirate, da omogočite fiksni VLan na osnovi vrat.


>>> Značilnosti:

> 2-Port 10 / 100Mbps 1X9 oddajniki vlaken, SC ali ST konektorji izbirni; 24 vrata 10 / 100Base-Tx

> V skladu s standardi IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x

> Način shranjevanja in preklopa

> Podpira IEE802.3X polno dupleksno, poldupleksno protipovratno regulacijo pretoka.

> Podpira MAC samoučenje, MAC naslov 2K

> Dinamični LED indikatorji

> Podpira tovarniško vnaprej nastavljeno VLAN-je

> 19 palčni montažni načrt, vtič in igra.


Specifikacije:


Standard

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Topologija

zvezda

Število pristanišč

24 Port 10 / 100Base-Tx; 2 vrata 100Base-Fx

Vrata za uplink

Nihče

Mac naslov

2K

Hitrost prenosa

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Način preklopa

Store-and-Forward

Način krmiljenja pretoka

IEEE 802.3x polno dupleksni nadzor pretoka in povratni pretok

LED indikator

LED status povezave, aktivnosti, polno / pol dupleksa, hitrosti in vklop diagnostične funkcije

Omrežni kabel

> 10Base-T: UTP kategorija 3, 4,5 kabla do 100m

> 100Base-TX: kabel UTP kategorije 5 do 100m

> 100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm in 10μm na enojnem modulu in 50, 62,5 in

100μm na multi-mode vlakna

Napajanje

Notranja moč

Vlažnost temperature

Temperatura

Vlažnost

Delovanje

-20 ℃ do 70 ℃

10% do 90%

Skladiščenje

-40 ℃ do 75 ℃

5% do 95% RH


Hot Tags: 24 + 2 stikala optičnih vlaken, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarni, kupujejo, poceni, v razsutem stanju, cenik, nizka cena
Sorodni izdelki
Povpraševanje