5 vrat stikalo za optična vlakna

5 vrat stikalo za optična vlakna

STE-205-X3X1 je stikalo optičnega vlakna, ki ponuja 5 10 / 100Base-Fx optičnih vlaken. Omogoča podporo SC, ST, FC konektorjem. Njegova oddaljenost je od 2 km do 120 km.

Chat Now
Podrobnosti izdelka

STE-205-X3X1 5 stikalo optičnega vlakna 5 10 / 100Base-Fx Opis:

STE-205-X3X1 je neupravljeno stikalo za hitri stikalo 10 / 100Base-FX, ki ponuja 5 10 / 100mbps optičnih vlaken. STE-205-X3X1 sprejema 1X9 optični moduli, ki podpirajo večdimenzionalno ali enosmerno dvojno vlakno, dvosmerno eno vlakno. Prenosna razdalja je lahko od 2Km MM vlakna do 120Km SM vlaken. Na zahtevo po meri je 5-vratno stikalo za vlakna lahko s konektorji SC ali ST. Po želji lahko 8-vratno stikalo za vlakna vnaprej konfigurirate, da omogočite fiksni VLan, ki temelji na vratih.

Lastnosti:

> 5-vratni 10 / 100Mbps optični modul 1X9, priključki SC ali ST po izbiri

> V skladu s standardi IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x

> Način shranjevanja in preklopa

> Podpira IEE802.3X polno dupleksno, poldupleksno protipovratno regulacijo pretoka.

> Podpira MAC samoučenje, MAC naslov 2K

> Dinamični LED indikatorji

> Podpira tovarniško vnaprej nastavljeno VLAN-je

> 19 palčni montažni načrt, vtič in igra.


Specifikacije:


Standard

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Topologija

zvezda

Število pristanišč

5 vrata 100Base-Fx

Vrata za uplink

Nihče

Mac naslov

2K

Hitrost prenosa

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Način preklopa

Store-and-Forward

Način krmiljenja pretoka

IEEE 802.3x polno dupleksni nadzor pretoka in povratni pretok

LED indikator

LED status povezave, aktivnosti, polno / pol dupleksa, hitrosti in vklop diagnostične funkcije

Omrežni kabel

> 10Base-T: UTP kategorija 3, 4,5 kabla do 100m

> 100Base-TX: kabel UTP kategorije 5 do 100m

> 100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm in 10μm na enojnem modulu in 50, 62,5 in

100μm na multi-mode vlakna

Napajanje

Notranja moč

Vlažnost temperature

Temperatura

Vlažnost

Delovanje

-20 ℃ do 70 ℃

10% do 90%

Skladiščenje

-40 ℃ do 75 ℃

5% do 95% RH


Hot Tags: 5 vrat stikala optičnih vlaken, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarne, kupujejo, poceni, v razsutem stanju, cenik, nizka cena
Sorodni izdelki
Povpraševanje