Optic Fiber Switch 24 prikljucki

Optic Fiber Switch 24 prikljucki

STE-224-X3X1 je optično vlakno stikalo, ki ponuja 24 10 / 100Base-Fx optičnih vlaken port.It podpira SC, ST, FC connectors.Its prenosna razdalja je lahko od 2Km do 120km.

Chat Now
Podrobnosti izdelka

STE-224-X3X1 24-portni 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP / Tx Combo brezžični optični stikalo:

STE-224-X3X1 je brezžični 24-kraki optični optični stikalnik, posebej zasnovan za distribucijo ene optične povezave na več spletnih mestih. Na voljo je s 24 100Mbps pristanišči za optična vlakna za navzdolnjo povezavo, 2 Combo Gigabit SFP reže in 10/100 / 1000Base-Tx vrata za uplink.


Vrata 100Base-Fx optičnih vlaken podpirajo enokanalni in multimodno vlakno, razdalje prenosa so od multimodnega vlakna 2Km do enosmernega vlakna 120Km. Gigabitna SFP vrata za navzgornje povezave podpirajo univerzalne SFP oddajnike multimodnih vlaken in enosmernega vmesnika, prenosne razdalje segajo od multimodnih vlaken 550m do enojnega načina 120Km, s čimer močno pripomorejo k razširitvi omrežja.


Omogoča vam veliko internetno zmogljivost za izpolnjevanje omrežnih zahtev za IPTV, VoIP in prenos podatkov. Gre za opremo za distribucijo optičnih vlaken, ki se uporablja v optičnih vlaknih na tleh, Fiber to the Building in aplikacijah Fiber to the City.


Lastnosti strojne opreme:

Ponuja 24 Port 100Base-Fx Optic Fiber Ports, SC, ST, FC konektorje neobvezno

Podpora za opremljanje z dvoslojnimi ali enojnimi jedri 1 * 9 oddajniki vlaken

Podpora multimodno vlakno, prenosna razdalja lahko doseže do 2 ali 5 km

Podpora Singlemode vlaken, razdalja oddajanja je lahko od 20Km do 120Km

Ponuja 2-Gigabitni SFP-optična vrata in 2 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet portov

Vrata Gigabit SFP Fiber in vrata Gigabit Ethernet so za kombinirano uporabo

Vrata Gigabit SFP Fiber podpirajo univerzalni Gigabit SFP oddajniki enosmernega ali multimodnega vlakna

Prenosna razdalja za gigabitni SFP vlakenski vmesnik je lahko od multimode 550m do Singlemode 120Km

Podpora za shranjevanje in preklop v naprej

V celoti ustreza standardom IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

Podpora 8.8Gbps pasovne širine

Podpora IEEE802.3x full duplex in pol dupleksnega protipovratnega pretakanja

Podpira samodejno zaznavanje naslova MAC, zagotovi 8K MAC naslov

Prihaja z LED v živo LED Indikatorji za delovno stanje, stanje pripravljenosti, moč itd

19 "ohišje za montažo na ohišje, višina 1U

Prihaja z notranjim napajalnikom

Impulse Power Supply, podpira AC 96V do 260V univerzalno napajalno napetost

Podpira standardne vtičnice Azija, Evropa, ZDA, Združeno kraljestvo in AU


Glavna uporaba:

S pristanišči Gigabit Fiber Uplink in 100Mbps pristanišči za navzkrižno povezavo STE-224-X3X1 ima veliko prenosno zmogljivost, ki

lahko izpolnjuje ali presega večino zahtev za prenos glasu, videa in podatkov preko Ethernet. Lahko se uporablja kot optična distribucijska oprema, nameščena v tla ali strežniške prostore zgradb. To je odlična možnost za Fiber To The Floor, Fiber To The Building, Fiber To The City rešitve.


Specifikacije:


Standardi

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x standardi

Topologija

Star topologija

Vrata za uplink

2 priključka Gigabit SFP Fibre in 2 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet priključkov

Vrstne povezave za navzdol

24 vrata 100Base-Fx optična vlakna vrata

Mac naslov

8K

Hitrost prenosa

10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

Način preklopa

Shranite in naprej

LED indikatorji

Povezava, aktivnost, polna / pol dupleksa, hitrost in moč diagnostične funkcije

Ethernet kabel

10Base-Tx: UTP kategorija 3, 4,5, do 100m
100Base-Tx: UTP kategorija 5, do 100m
1000Base-Tx: UTP kategorija 5, 6 kabel do 100m

Fiber kabel

100Base-Fx in 1000Base-X:
8.3μm, 8,7μm, 9μm in 10μm enosmerni optični kabel
50, 62,5 in 100μm večfunkcijskega kabla

Napajanje

AC 96-260V, Notranja napajalnik

Vlažnost temperature

Temperatura

Vlažnost

Delo

-20 ℃ - 70 ℃

10% - 90%

Ostani v pripravljenosti

-40 ℃ - 75 ℃

5% - 95% RH




Hot Tags: stikalo optičnih vlaken 24 pristanišč, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarni, kupujejo, poceni, v razsutem stanju, cenik, nizka cena

Par: GEPON ONU TV

Naslednji: 8 Vrata IP PBX

Sorodni izdelki
Povpraševanje