EPON OLT 8

EPON OLT 8

CHIMA 8 Port GEPON OLT, podpora razmerja 1:64, lahko poveže do 512 oddaljenih ONU-jev.

Chat Now
Podrobnosti izdelka

SNA8800T 8 Port Gepon OLT Opis sistema:

SNA880T je sistem GEPON OLT, ki temelji na standardu IEEE802.3ah Gigabit EPON. Na voljo je 8 GEPON pristanišč, ki lahko priključijo do 512 GEPON ONU-jev pri razmerju 1:64 Fiber Splitting Ratio. To je GEPON OLT sistem Telecom Grade, namenjen ponudnikom internetnih storitev, ki uporabljajo omrežja Triple Play Gepon, da svojim naročnikom ponudijo visoko kakovostne internetne podatke, storitve Voice in IPTV (kot so storitve IPTV, VoIP in prenos podatkov).


Glavne prednosti:

Podpora IPv4 in IPv6, primerna za uporabo v omrežjih IPv4 in IPv6

Podpora SLA (dodelitev ravni storitev) in DBA (dodelitev dinamične pasovne širine), ki izboljšuje QOS.

Podpira glavno napajanje in rezervno napajanje v načinu 1 + 1, kar zagotavlja visoko stabilnost omrežja.

Podpora 1:64 Fiber Ratio na razdalji od 20 km, lahko poveže do 512 oddaljenih ONU-jev.

Prihaja z 8 pristanišči za navzgornjo povezavo Gigabit Fiber / Ethernet, kar zagotavlja visoko pasovno širino za vsako pristanišče Gepon.

Podpora IEEE802.1Q VLAN, QinQ, prevod VLAN, izboljšanje zelo uporabnih VLAN-jev za različna okolja.

Podpora STP, RSTP, MSTP, ki zajemajo protokole dreves, primerna za uporabo v različnih omrežnih okoljih.

Podpora sporov ARP-a / poplav, varnostnih virov IP-ja, izolacije vrat itd., Izboljšanje ravni varnosti.

Podpora IPv4 in IPv6 Multicast, podpora IGMP V1, V2 in MLD V1, V2

Podpora EAS in EARP, ki temelji na odkrivanju zanke, lahko obnovijo povezavo v 50ms

Podpora za zaščito povezav na osnovi LACP lahko obnovijo povezavo v 10ms.

Podpora Layer 2/3 za celotno linijo hitrosti za pristanišča GE in Gepon, ki ne zagotavlja nobenih izgub v paketih.


Parametri Gepona:

Podpira standard IEEE802.3ah Gigabit Epon,

Podpora 20 km oddaljeno oddaljeno od enega vlakna

Podpora 8 Gepon priključki za navzdol v smeri toka, podpora razmerje 1:64 vlaken, lahko poveže do 512 ONU-jev

Podpora za šifrirano trojno čiščenje za navzgor in navzdol

Podpora China Telecom Standard CTC 2.0, 2.1, 3.0

Podpora DBA Dynamic Bandwidth Assignment,

Podpora ONU avtomatsko odkrivanje in prijavljanje nezakonitih registracij ONU

Podpora za samodejno pregledovanje prejetih optičnih vlaken.

Podpora za 1.25 Gbit / s GEPON prenos, Valovna dolžina Gepon SC: Uplink: 1310 nm, Niplast: 1490 nm

Podpora CATV preko aplikacije EPON, valovna dolžina CATV pri 1550nm.

Povprečna optična moč oddajanja za vrata Gepon SC: + 2dbm do + 7dbm

Optična sprejemna občutljivost pristanišča Gepon SC: -30dBm

Razmerje optičnega vlakna: 1:64 pri razdalji od 20 km

Podpira standardne OAM in razširljive funkcije upravljanja OAM

Podpirati nadgradnjo ONU-jev na daljavo v serijah.


Lastnosti strojne opreme:

V celoti združljiv s standardom IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah

Podpora 8 pristanišč GEPON SC, hitrost prenosa 1,25Gbps.

Podpora 8 * Gigabit SFP vmesniške povezave + 8 * 10/100 / 1000Base-Tx combo

Podpora Hot Swap sprejemnikov GEPON SFP

Podpira EAPS hitro povratno zaščito in zaščito GEPON Optical Path.

Tabela MAC naslovov: 16K

Tabela VLAN: 1-4094

Napajanje: glavni napajalnik + varnostna napajalna napetost

AC napajanje: AC: 90 ~ 264V, 50 / 60Hz

DC: -36 ~ -72V

SNA8800T 8 Port OLT višina šasije: 1U


  Tehnični podatki strojne opreme:

Model NO.

SNA8800T 8 Port GEPON OLT

Strojna oprema

Zmogljivost strojne opreme

Strojni standardi

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah standard

Pristanišča GEPON

8 pristanišč GEPON SC

Vrata za uplink

8 Gigabit SFP ali 8 10/100 / 1000Base-Tx combo priključkov

Hardware Liablity

Podpora gostitelja VRRP
Podpora Double-tolerantno varnostno kopiranje gostiteljskega programa in konfiguracijskih datotek
Podpira PON kartico / ventilator, ki se lahko zamenja
Podpora 1 + 1 glavna nadzorna plošča vroča varnostna kopija
Podpora za moč 1 + 1

Preklopna zmogljivost

32Gbps

Tabela naslovov MAC

16K

Tabela VLAN

1-4094

Hot Swap

  • Podpora Hot Swap sprejemnika GEPON SFP

Napajanje

  • Redundantno napajanje: 110-240V AC, 50 / 60Hz

  • Podpira neobvezno DC napajanje

  • Poraba energije: <>

Znaki Gepona

  • Podpira standard IEEE802.3ah Gigabit Epon,

  • Podpora 20 km oddaljeno oddaljeno od enega vlakna

  • Podpora 8 Gepon priključki za navzdol v smeri toka, podpora razmerje 1:64 vlaken, lahko poveže do 512 ONU-jev

  • Podpora za šifrirano trojno čiščenje za navzgor in navzdol

  • Podpora China Telecom Standard CTC 2.0, 2.1, 3.0

  • Podpora DBA Dynamic Bandwidth Assignment,

  • Podpora ONU avtomatsko odkrivanje in prijavljanje nezakonitih registracij ONU

  • Podpora za samodejno pregledovanje prejetih optičnih vlaken.

  • Podpora za 1.25 Gbit / s GEPON prenos, Valovna dolžina Gepon SC: Uplink: 1310 nm, Niplast: 1490 nm

  • Podpora CATV preko aplikacije EPON, valovna dolžina CATV pri 1550nm.

  • Povprečna optična moč oddajanja za vrata Gepon SC: + 2dbm do + 7dbm

  • Optična sprejemna občutljivost pristanišča Gepon SC: -30dBm

  • Razmerje optičnega vlakna: 1:64 pri razdalji od 20 km

  • Podpira standardne OAM in razširljive funkcije upravljanja OAM

  • Podpirati nadgradnjo ONU-jev na daljavo v serijah.

Specifikacije programske opreme:


Funkcije plasti 2

Protokoli

IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.3X, IEEE802.3ad, IEEE802.1D, IEEE802.1W, IEEE802.1S, IPv4, IPv6

VLAN

Podpira vnose 1-4094 VLAN
Podpora VLAN, ki temelji na podoknu, na podlagi MAC / IP-jev
Podpora Port QinQ in Selective QinQ (Vlan Skladanje)
Podpora VLAN Swap / VLAN Opomba / VLAN Prevajanje
Podpirajte GVRP Dynamic VLAN registracijo
Podpora VLAN dodajte, brišite in zamenjajte glede na tok storitev ONU.

QOS

Podporna meja podpore za pošiljanje / sprejemanje paketov za vsako pristanišče ali uporabniško definiran pretok. Ponuja splošni nadzor pretoka in uporabniško določen pretok
Podpora Prednostna opomba v pristanišču ali uporabniško določene tokove.
Ponuja prednost IEEE802.1P, DSCP in Opomba
Podpora CAR (Committed Access Rate), Traffic Shaping in statistika pretoka
Podpora zrcaljenje paketov in preusmeritev vmesnika ali uporabniško določenega pretoka
Podpora za super čakalno vrsto, ki temelji na pristanišču in uporabniško določenem toku. Vsaka vrata / tok podpirajo 8 prednostnih vrst in razporejevalnik SP, WRR in SF + WRR.
Ponudba mehanizem za preprečevanje prezasedenosti, Podpira odlagališče in WRED

Spanning Tree

Podpora za protokol IEEE 802.1D Spanning Tree (STP)
Podpora IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP)
Podpora IEEE 802.1s Primeri protokolov večjega števila povezav (MSTP)
Podpira oddaljeno ONU zanko Odkrivanje alarmov

MAC

Podpirajte MAC Black Hole
Podpora za omejitev MAC portov
Ponuja 16K MAC naslove

Multicast

IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping,

Seznam za nadzor dostopa

Podpira standardni in razširljiv ACL
Podpora ACL v časovnem intervalu
Podprti paketni filter, filter za vir / cilj MAC, filter za vire / cilja IP, filter vrat, filter protokola, filter VLAN, filter za območje VLAN, filter za naslov v MAC naslovu, filter z neveljavnim okvirjem,
Podpira do 50 istočasnih identifikacijskih storitev storitve
Podpira paketno filtracijo L2 ~ L7 v 80-ih bajtih paketov IP-glave

Pristanišče

Podpora Port-based Bi-directional bandwidth control
Združevanje statične povezave in LACP (Protocol Link Aggregation Protocol)
Podpora zrcalnega porta in zrcaljenje prometa

Varnost uporabnika

Podpora za preprečevanje ARP-jev
Podpora proti poplavam ARP
Podpora IP Source Guard ustvari IP + VLAN + MAC + Port vezavo
Izolacija podpore
Podpora MAC naslova se poveže s filtriranjem naslovov MAC in portov
Podpora za preverjanje pristnosti IEEE 802.1x in AAA / Radius

OLT varnost

Podpora proti DOS napadom (kot so ARP, Synflood, Smurf, napad ICMP), ARP
odkrivanje, črv in napad črvov
Podpora SSHv2 Secure Shell
Podpora za šifrirano upravljanje SNMP v3
Podpora za varnostno IP-prijavo preko Telnet-a
Podpora Hierarhično upravljanje in zaščita gesel uporabnikov

Varnost omrežja

Podpora uporabnikovemu MAC in ARP preverjanju prometa
Podpora Omeji promet ARP na uporabnika in uporabnik izklopi ARP prometa
Podpira dinamično vezavo tabele ARP
Podpora za IP / VLAN / MAC / Port
Podpira mehanizem filtriranja toka L2 do L7 ACL
Podpora Oddajanje v pristanišče / multicast zatiranje in tvegana vrata za samodejno zaustavitev
Podpora URPF za preprečevanje ponarejanja in napadov IP-naslova
Podpora DHCP možnost 82 in PPPoE + (označuje fizično lokacijo uporabnika)
Podpira navidezno overjanje besedil OSPF, RIPv2, BGPv4 in MD5
avtentikacija kriptografov

IPv6 Multicast

Podpora IPv6 SA / DA Klasifikacija
Podpira MLDv2 / MLDv2 Snooping
Podpora PIM-SMv6, PIM-DMv6, PIM-SSMv6

IPv4 Multicast

Podpora IGMPv1 / v2 / v3, IGMPv1 / v2 / v3 Snooping, IGMP Filter
Podpora MVR in multicast kopiranje prek različnih VLAN-jev
Podpira IGMP Hitri dopust, IGMP Proxy
Podpora PIM-SM / PIM-DM / PIM-SSM,

Zaznavanje zanke

Podpora EAPS in GERP (obnovitveni čas <50>
Podpira odkrivanje povratne zanke

Zaščita povezave

Podpora FlexLink (obnovitveni čas <50>
Podpora RSTP / MSTP (obnovitveni čas <>
Podpora LACP (obnovitveni čas <10>
Podpira BFD

Zanesljivost sistema

Zagotavljanje zanesljivosti z VRRP (protokol redundančnega usmerjevalnika)

Upravljanje

sFlow

Podpira RFC3176 sFlow

Telnet

Podpira ukaze CLI za upravljanje Telnet

SNMP

Podpora SNMP V1, V2, V3

NMS

Podpora upravljanja SNMP na osnovi NMS

RMON

Podpora RMON Skupine 1, 2, 3, 9

MIB

Podpirati zasebno in javno MIB

Delovno okolje

Vlažnost

Delo: 10% ~ 90% brez kondenzacije / pripravljenosti: 5% do 95% brez kondenzacije

Delovna temperatura

Delo: 0 ℃ do 65 ℃ / stanje pripravljenosti: -20 ℃ do 70 ℃




Hot Tags: EPON OLT 8, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, proizvajalci, kupci, poceni, razsuti tovor, cenik, nizka cena
Sorodni izdelki
Povpraševanje