EPON ONU 4 Gigabitna vrata

CHIMA 4GE GEPON ONU, podpora 1.25G EPON uplink in zagotavljanje 4 * 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit LAN pristanišč. To je standard IEEE802.3ah GEPON ONU terminal, ki se lahko uporablja v omrežjih FTTH in FTTO.

Chat Now
Podrobnosti izdelka

SON8014G 4 GE GEPON ONU Opis:

SON8014G je GEPON ONU (optična mrežna enota), ki temelji na tehnologiji IEEE802.3AH. Zagotavlja 1 * 1,25G EPON Uplink SC pristanišče in vrata 4 * 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit LAN. Njena GEPON uplink zagotavlja visok pasovni širini 1,25 Gbit / s. In njegova vrata Gigabit LAN se lahko priključijo na WiFi Router, VoIP telefon, IPTV škatle za uporabo domačega omrežja, VoIP in IPTV storitev. SON8014G ima stroškovno učinkovito strukturo strojne opreme, je konkurenčen terminal ONU za ponudnike internetnih storitev, ki uporabljajo omrežja FTTH in FTTO.

Glavne značilnosti:

• Ustreza standardu IEEE802.3ah Gigabit EPON, ki podpira čiste optične prenose.

• Oddajanje na WDM / enojno vlakno, prihranek stroškov kablov iz optičnih vlaken, največja razdalja oddajanja lahko doseže do 20 km.

• Upstream dela pri 1310 nm in navzdol na valovni dolžini 1490 nm, pri čemer se izognemo konfliktom signalov vlaken

• Podpira fleksibilno dodeljevanje pasovne širine, lahko določi zahtevano pasovno širino za vsakega naročnika.

• Podpira izboljšano varnost prenosa, podpira šifrirano oddajanje v spodnjem toku in TDMA za navzgor.

• Podpora Multicast, naročniki lahko neobvezno zaprosijo za VOD, videokonference itd.

• Podpora MAC naslovu in IP naslovu za določen računalnik, ki ščiti vašo zasebnost.

• Podpora več LLID-jev, različni uporabniki in storitve so lahko povezani z različnimi SSID-ji.

• Podpirati edinstvene prednostne naloge QoS IEEE802.1P za različne storitve in LLID,

• Podpora lokalnemu ali daljinskemu upravljanju, lahko upravlja z NMS in jih zagotavlja.

• Podpora za zaznavanje okvare vlaken, lahko NMS označuje okvaro in njegovo lokacijo.


Lastnosti strojne opreme:

• Vgrajen nabor čipov Cortina C8032

• Ponuja 1 * 1.25G Gepon SC vrata za uplinking,

• ponuja 4 * 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit LAN pristanišč

• Občutljivost pristanišča Gepon Optical: -2dBm do -27dBm

• Fiber Ratio: drugačen razmerje vlaken velja za različne razdalje oddajanja, 1:64 MAX.

• Podpira pasovno širino 4.8Gbps

• Prihaja z LED v živo LED za delovno stanje, stanje povezave, sistemski alarm, status GEPON & alarm, moč itd

• Namizna zasnova, plastično ohišje z izboljšanim dizajnom hlajenja,

• DC 12V, 1A Zunanji preklopni napajalnik, podpira standardne vtičnice Azija, Evropa, ZDA, Združeno kraljestvo, AU in Brazilije.


Lastnosti programske opreme:

• Podpira funkcije preklopa sloja 2

• Podpora za avtomatsko zaznavanje ONU in avtomatsko registracijo

• Podpira povezavo z MAC naslovom in filtriranje

• Podpira povezavo z IP naslovom in filtriranje

• Podpora ONU alarm in testiranje povezave uporabnikov

• Podpora FIFO, podpora agregaciji pristanišč

• Podpora zrcali in nadzor oddajanja

• Podpira DHCP možnost 82 in DHCP Snooping

• Podpora IEEE802.1Q VLAN, VLAN, ki temelji na vratih,

• Podpora IEEE802.1P QOS, TOS, COS

• Podpora IEEE802.1d Spanning Tree

• Podpora za preverjanje pristnosti IEEE802.1x

• Podpora omejevanju MAC naslovov,

• Podpora IGMP V2, V3 in IGMP Snooping za multicast

• Podpora IEEE802.3X polno obojestransko, polovično dupleksno krmiljenje pretočnega tlaka

• Podpora za pasovno širino


Specifikacije:


Standardi

IEEE 802.3AH, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE802.1d, IEEE
802,1P, IEEE 802,1Q, IEEE 802,1X, RFC1155, RFC1157, RFC1112, RFC1113

Topologija

Star topologija

Vrata za uplink

1 * 1,25 Gb pristanišča Gepon SC,

Vrstne povezave za navzdol

4 * 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet LAN

Hitrost prenosa

1,25 Gbps

Oddaljenost od oddajanja

Največ 20 km

LED indikatorji

Povezava, aktivnost, polna / pol dupleksa, hitrost in moč diagnostične funkcije

 

Ethernet kabel

10Base-Tx: UTP kategorija 3, 4,5, do 100m
100Base-Tx: UTP kategorija 5, do 100m
1000Base-Tx: UTP kategorija 5, 5E, 6, do 100m

Fiber kabel

8.3μm, 8,7μm, 9μm in 10μm enosmerni optični kabel

Napajanje

AC 96-260V, DC 12V, 1A, Notranja napajalnik

 

Vlažnost temperature

Temperatura

Vlažnost

Delo

0 ℃ - 45 ℃

10% - 90%

Ostani v pripravljenosti

-30 ℃ - 60 ℃

5% - 90% RH


Hot Tags: EPON ONU 4 gigabitna vrata, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna, kupujejo, poceni, v razsutem stanju, cenik, nizka cena
Sorodni izdelki
Povpraševanje