Pretvornik Gigabit Fiber

Pretvornik Gigabit Fiber

STE-8407M je pretvornik gigabitnih medijev, ki ponuja 2 gigabitna ethernet priključka in 1 gigabitno vtičnico. Razširi mrežo iz večfunkcijskega vlakna 550m na vlakna Single Mode 120Km.

Klepetaj zdaj
Podrobnosti izdelka

16.png


STE-8407M-POE Gigabit Media Converter Opis:

STE-8407M-POE je pretvornik gigabitnih medijev, ki je namenjen pretvorbi 1000BASE-FX vlaken v bakrene medije 1000Base-T ali

obratno. Ponuja 1 Gigabitni vmesniški priključek za povezavo do 2 Gigabit Ethernet POE priključkov za gigabitne ethernetne povezave.

Zasnovan po standardih IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-FX, STE-8407M-POE podpira Gigabit Fiber

ki vam pomaga razširiti omrežje do 100 km z enojno modo. STE-8407M-POE ima vgrajeno 1 * 9-gigabitno oddajno vlakno na krovu. Podpira multimodna optična vlakna ali enosmerna optična vlakna ter konektorje SC, ST ali FC za vaše prožno povezavo z vlakni.

Pristanišča Gigabit Ethernet od STE-8407M-POE so omogočena s funkcijo IEEE802.3af POE, vsa vrata lahko zagotovijo vir 15.5W za povezavo z drugimi prilagoditvenimi napravami POE. Lahko se poveže z IP-omogočenim IP-telefonom, IP-kamero ali IPTV-BOX brez zunanjih napajalnikov.


Lastnosti strojne opreme:

Zagotovite 1 Gigabitni vmesnik in 2 Gigabit Ethernet pristanišča

V skladu z IEEE802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX, 802.3ab 1000Base-TX, 802.3z 1000Base-FX, 802.3af standardi

Podpora IEEE802.3af POE (Power Over Ethernet) preko vmesnikov Gigabit Ethernet

Bandwidth: 6Gbps, doseči neprepusten prenos žične hitrosti

Podpira maksimalno 1536 bajtov, pomnilnik RAM-a: RAM 512Kb, MAC-naslov 1K

Podpora VLAN in QoS, ki temelji na pristaniščih, preprečevanje neviht v oddajanju

Samodejno zaznavanje načina prenosa polovičnega / celotnega dupleksa za Tx vrata

Samodejno pogajanje o hitrosti 10/100 / 1000Mbps in Auto-MDI / MDIX za Tx vrata

Podpora pol / dupleksni način prenosa

Razširite omrežje iz gigabitnih multimodnih vlaken 550m na gigabitno enoslojno vlakno 100Km

Indikatorska lučka: LED označuje stanje posameznih vrat Gigabit SFP ali Gigabit Ethernet

Zunanji napajalnik, Ohišje kovinskega ohišja, zunanje napajanje, -48V, 1A

Gigabitni vmesniki:

Prihaja z 1 Gigabit 1 * 9 Fiber oddajnik, podpira 1,25Gbps hitrost prenosa

Pristanišče Gigabit Fiber lahko uporabljate kot pristaniško ali donosno povezavo

Podpora Multimode Fiber, lahko prenaša do 550m z multimode vlaken

Podpora Singlemode Fiber, lahko prenaša do 100Km z singlemode vlaken

Podpora za SC, ST ali FC


Ethernet vmesniki:

Prihaja z dvema priključkoma za 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet priklopom, obe oba sta IEEE802.3af

Vsak ethernetni vmesnik se lahko uporabi kot povezava do uplink ali downlink

Način shranjevanja in naprej preklopi

Podpora IEEE802.3x polno dupleks, poldupleksni protipovratni pretok

Podpora MAC naslov samodejno zaznavanje, 2K naslov MAC


Glavne aplikacije:

STE-8407M-POE je Gigabit Media Converter s pristanišči POE downlink. Z napravo Power over Ethernet lahko uporabniki napajajo svoje naprave POE preko Ethernet kabla. Uporabniki lahko razvijejo družinsko omrežje ali majhno pisarno v omrežju brez pretirane zunanje napajalne napetosti in napajalnih priključkov. Gre za tehnologijo, ki prinaša poenostavljeno majhno uporabo omrežja uporabnikom.


Aplikacijski diagram:

17.png



Specifikacije:

Standard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX hitri Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x
IEEE802.3af Power Over Ethernet

Ethernet vrata

2 * 10/100 / 1000Base-Tx avtomatsko pogajanje Ethernet pristanišč
Zagotavljanje 15,5-voltnega vira energije na vrata

Fiber Port

1 * Gigabitna vrata

Na voljo so priključki SC, ST, FC

Valovna dolžina

1310 / 1550nm

Pošiljanje moči

MMF: min: -20dBm; največ: -10dBm

SMF: min: -20dBm; največ: 0dBm

Omrežni kabel

10BASE-T:

Kategorija 3,4 ali 5 UTP / STP (največ: 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (največ: 100 m)

100BASE-TX:

2pod kategorije 5 UTP (maks: 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (maks: 100 m)

1000BASE-TX:

Kategorija 5 UTP / STP (največ: 100m)

1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125,100 / 140μm (največ 2Km)

SMF: 8,3 / 125,8,7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Mere (ŠxDxV)

100 * 90 * 26mm (zunanja moč)

Vhodna napetost

AC 100V-AC240V / 50-60HZ)

DC -48V izhod, 1A

Operativna temperatura

0 ℃ ~ 50 ℃

Shranjujte temperaturo

-30 ℃ ~ 60 ℃

Vlažnost

5% do 95% brez koagulacije



Hot Tags: gigabitni pretvornik vlaken, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarni, kupujejo, poceni, v razsutem stanju, cenik, nizka cena
Sorodni izdelki
Povpraševanje