Gigabit Media Converter

Gigabit Media Converter

STE-8400M je gigabitni medijski pretvornik, ki ponuja 1 gigabitno optično vtičnico in 1 gigabitno ethernetno vtičnico. Razširja gigabitno omrežje iz večfunkcijskega vlakna 550m na enosmerno vlakno 120Km.

Chat Now
Podrobnosti izdelka

STE-8400M Gigabit Media Converter Opis:

STE-8400M je pretvornik gigabitnih medijev, ki omogoča 1 gigabitno optično vtičnico in 1 gigabitno ethernetno vtičnico. Pretvori gigabitna vlakna v gigabitni ethernet ali gigabitni ethernet do gigabitnih vlaken. Razširi mrežo iz MM gigabitnih vlaken 550m do SM gigabitnega vlakna 120Km. Kot pretvornik gigabitnih medijev je STE-8400M združljiv z 10mbps, 100mbps, 1000mbps ethernet. Njeno napajanje je lahko po izbiri notranje ali zunanje.

STE-8400M sprejema mini namizno zasnovo in je enostavna vtičnica in igra gigabitni ethernet.


>>> Značilnosti:

> Navedite eno gigabitno optično vtičnico in eno priključno gigabitno ethernetno vtičnico

> V celoti ustreza IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX,

IEEE802.3z 1000Base-FX standard

> Samodejno zaznavanje načina prenosa polovičnega / celotnega dupleksa za vrata Tx

> Samodejna pogajanja o hitrosti 10/100 / 1000Mbpa in Auto-MDI / MDIX za Tx vrata

> Določite konfiguracijo stikala za polovni / polni način dupleksnega prenosa za vrata Fx

> Razširite omrežje iz gigabitnih multimodnih vlaken 550m na gigabitno enoslojno vlakno 120Km

> Indikacijska luč: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100

> LED indikatorji za lažje prikazovanje omogočajo status, ki omogoča enostavno spremljanje omrežne dejavnosti

> Notranje ali zunanje napajanje

Specifikacije:


Standard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX hitri Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

Port RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Fiber Port

Vrsta vlaken

SC / ST / FC

Valovna dolžina

780/850/1310 / 1550nm

Pošiljanje moči

MMF: min: -20dBm; največ: -10dBm

SMF: min: -20dBm; največ: 0dBm

Omrežni kabel

> 10BASE-T:

Kategorija 3,4 ali 5 UTP / STP (največ: 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (največ: 100 m)

> 100BASE-TX:

2pod kategorije 5 UTP (maks: 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (maks: 100 m)

> 1000BASE-TX:

Kategorija 5 UTP / STP (največ: 100m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62,5 / 125,100 / 140μm (največ 2Km)

SMF: 8,3 / 125,8,7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120Km)

Mere (ŠxDxV)

95x71x26mm (zunanja moč)

160x130x30mm (notranja moč)

Vhodna napetost

DC5V1A (zunanji vhod moči:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V in DC-48V je neobvezno (notranja moč)

Operativna temperatura

0 ℃ ~ 50 ℃

Shranjujte temperaturo

-30 ℃ ~ 60 ℃

Vlažnost

5% do 95% brez koagulacije


Hot Tags: gigabitni pretvornik medijev, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarni, kupujejo, poceni, v razsutem stanju, cenik, nizka cena
Sorodni izdelki
Povpraševanje