Optični pretvornik 16 vrat

Optični pretvornik 16 vrat

STE-51P je pretvornik medija za montažo 10 / 100mbps, ki ponuja 16 rež za vstavljanje kartic medijskih pretvornikov. Njegova prenosna razdalja je od multimodnih vlaken 500 m do enosmernega vlakna 120 km.

Chat Now
Podrobnosti izdelka

Ste-51P brezžični nosilec za pretvornik medija Opis:

STE-51P je nosilec za montažo na stojalo, ki ponuja 16 rež za pretvornike medijev v 2,5U nosilcu. Ima plug & play 10 / 100BASE-TX-to-FX medij pretvornik Card in redundant Power Supply.It razširi omrežje od MM vlaken 500M na SM fiber 120Km.


Lastnosti:

> Podpora do 16 (10/100 Base-Tx do 100 Base-Fx) Reže

> V celoti ustreza standardom IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

> Razširja omrežje od MM vlaken 500M do SM vlaken 120Km.

> Samodejno pogajanje o hitrosti 10 / 100Mbps in Auto-MDI / MDIX za Tx vrata

> Določite konfiguracijo stikala za polovni / polni način dupleksnega prenosa za vrata Fx

> Dvojni notranji napajalnik, 2,5U rack mount

> Lučka stanja indikatorja


Specifikacije:


Standard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x standardi

Port RJ-45

Auto-MDI / MDIX

Fiber Port

Vrsta vlaken

SC / ST / FC

Valovna dolžina

780/850/1310 / 1550nm

Pošiljanje moči

MMF: min: -20dBm; največ: -10dBm

SMF: min: -20dBm; največ: 0dBm

Omrežni kabel

> 10BASE-T:

Kategorija 3,4 ali 5 UTP / STP (največ: 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (največ: 100 m)

> 100BASE-TX:

2pod kategorije 5 UTP (maks: 100 m), EIA / TIA-568 100 Ω STP (maks: 100 m)

> 100Base-Fx: 8.3μm, 8.7μm, 9μm in 10μm na enosmernem vlaknu

in 50,62,5 in 100 μm na multi-mode vlakna

Mere (ŠxDxV)

2,5 U Rack Mount

Vhodna napetost

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V in DC-48V je neobvezno (notranja moč)

Operativna temperatura

-20 ℃ do 70 ℃

Shranjujte temperaturo

-40 ℃ do 75 ℃

Vlažnost

5% do 95% brez koagulacije



Hot Tags: optični pretvornik 16 vrat, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarni, kupujejo, poceni, v razsutem stanju, cenik, nizka cena
Sorodni izdelki
Povpraševanje